Територіальні органи ДФС
у м. Києві

Натисніть, щоб змінити колір сайту Збільшити розмір шрифту
-
+
Скинути
До звичайної версії
Реагування на критику
img
Помилки у звітності можуть призвести до штрафних санкцій 23.04.2018

Приватні підприємці при заповненні декларацій платників єдиного податку третьої групи допускають помилки, які можуть привести до донарахування податкового зобов’язання та застосування штрафних санкцій під час проведення камеральних перевірок контролюючими органами.

img
Миколу Княжицького підозрюють в ухиленні від сплати податків на суму понад три мільйони гривень 19.07.2012

Кримінальну справу щодо директора ТОВ «Телерадіокомпанія «Телерадіосвіт» Княжицького М.Л. порушено за фактом умисного ухилення від сплати податків у сумі 3 мільйони 25 тисяч гривень. Про це повідомляє прес-служба ДПС України.

img
Інформаційне повідомлення щодо проведення виїмки на телеканалі ТВі 12.07.2012

Мораторій на перевірку ЗМІ не порушено, він діє!

img
Офіційне повідомлення ДПС у м. Києві стосовно телеканалу ТВі! 27.04.2012

Державна податкова служба у м. Києві повідомляє, що на телеканалі ТВі дійсно проводилась позапланова податкова перевірка. Підставою для перевірки стала постанова слідчого СВ Печерського РУГУ МВС України у м. Києві, винесена у кримінальній справі, порушеній органами прокуратури.

img
24,2 мільйона гривень вже у бюджеті! Студія кінодубляжу «Бі Енд Ейч» повністю погасила збитки, завдані державі 24.04.2012

Підприємство кінематографічної галузі, що було пов’язане з ухиленням від сплати податків в особливо великих розмірах (кримінальна справа, порушена за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 212 Кримінального кодексу України) у повному обсязі відшкодувало збитки, завдані державі. Про це повідомив

img
Інформаційне повідомлення! 19.04.2012

УПМ ДПС у м. Києві вживаються заходи направлені на викриття злочинів та правопорушень що здійснюються з використанням новітніх технологій.

img
Офіційне повідомлення ДПС у м. Києві щодо перевірки телеканалу ТВі! 13.04.2012

Державна податкова служба у м. Києві повідомляє, що на телеканалі ТВі дійсно проводиться позапланова податкова перевірка. Її проведення є виконанням законної та обов’язкової вимоги слідчого райуправління МВС України у м. Києві.