Територіальні органи ДФС
у м. Києві

Натисніть, щоб змінити колір сайту Збільшити розмір шрифту
-
+
Скинути
До звичайної версії
У Києві ліквідовано конвертаційний центр з обігом коштів понад 258 млн. грн.
14.01.2020

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у м. Києві під процесуальним керівництвом прокуратури міста Києва припинили діяльність конвертаційного центру, через який протягом 2018-2019 рр. було проведено операцій на суму понад 258 млн. грн.

В рамках розслідування кримінального провадження за ч.2 ст.205-1 та ч.3 ст. 212 КК України було встановлено групу осіб, які надавали послуги підприємствам реального сектору економіки щодо документального прикриття безтоварних операцій, формування незаконного податкового кредиту та переведення безготівкових коштів у готівку.

Реально діючі підприємства перераховували безготівкові грошові кошти на рахунки підконтрольних учасникам «конвертаційного центру» транзитних та/або фіктивних СГД, за нібито придбані товарно-матеріальні цінності (роботи, послуги). У свою чергу фігуранти передавали клієнтам вказані кошти готівкою (за винятком 12% від проконвертованої суми, які слугували їм «винагородою» за послуги конвертації) разом підробленими первинними документами.

За результатами санкціонованих обшуків, проведених за місцем проживання фігурантів,в їх автомобілях та банківських скриньках вилучено 30 тис. доларів США, 862 тис. гривень (в еквіваленті понад 1,56 млн. грн.), ноутбуки, системні блоки, 137 печаток підприємств та документацію, яка свідчить про протиправну діяльність.

Триває слідство.

Фотоматеріали по темі

1/1
  • У Києві ліквідовано конвертаційний центр з обігом коштів понад 258 млн. грн.

Коментувати в соцмережах: