Територіальні органи ДФС
у м. Києві

Натисніть, щоб змінити колір сайту Збільшити розмір шрифту
-
+
Скинути
До звичайної версії
У Києві ліквідовано конвертаційний центр з обігом коштів понад 480 млн. грн.
13.01.2020

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у м. Києві під процесуальним керівництвом прокуратури міста Києва припинили діяльність конвертаційного центру, через який протягом 2018-2019 рр. було проведено операцій на суму понад 480 млн. грн.

В рамках розслідування кримінального провадження за ч.5 ст.191 КК України було встановлено групу осіб, які надавали послуги підприємствам реального сектору економіки щодо документального прикриття безтоварних операцій, формування незаконного податкового кредиту та переведення безготівкових коштів у готівку.

Службові особи реально діючих підприємств перераховували безготівкові грошові кошти на рахунки підконтрольних учасникам «конвертаційного центру» транзитних та/або фіктивних СГД, за нібито придбані товарно-матеріальні цінності (роботи, послуги). У свою чергу фігуранти передавали клієнтам вказані кошти готівкою (за винятком 11% від проконвертованої суми, які слугували їм «винагородою» за послуги конвертації) разом підробленими первинними документами.

За результатами санкціонованих обшуків, проведених в офісних приміщеннях та за місцем проживання організатора центру, вилучено 25 печаток, комп’ютерну техніку, банківські картки, електронні носії інформації, фінансово-бухгалтерську документацію та чорнові записи.

Також накладено арешти та заблоковано суми ліміту ПДВ в системі електронного адміністрування ПДВ на 11 млн. 743 тис. гривень.

Триває слідство.


Коментувати в соцмережах: