Територіальні органи ДФС
у м. Києві

Натисніть, щоб змінити колір сайту Збільшити розмір шрифту
-
+
Скинути
До звичайної версії
В кальян - барах, які працювали в центрі столиці, відвідувачам пропонували тютюн невідомого походження, який міг містити небезпечні домішки. Партія тютюну вилучена. Проводиться експертиза
15.11.2019

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС в м.Києві вилучили партію тютюну невідомого походження, який реалізовували відвідувачам кальян-барів, розташованих в самому центрі столиці, на вулиці Хрещатик.

Вказані заклади відпрацьовувалися правоохоронцями в рамках проведення операції «Акциз-2019» і супроводження кримінального провадження за ч. 1 ст. 204 КК України. В них були виявлені пачки тютюну без марок акцизного податку та без жодних документів, які б підтверджували його якість і походження.

При цьому, як з'ясувалося, кальяни не мили і не чистили після кожного відвідувача, як це повинно бути, а заправляли заново в антисанітарних умовах.

Що входить до складу пачок, які підписані, як тютюн, належить з'ясувати експертам. А також перевірити, чи є в складі небезпечні для здоров'я людей домішки, адже були випадки, коли виявлялися підпільні цехи, де тютюн в складі замінювали звичайними листами з дерев, додавши гліцерин і різні добавки.

На даний момент встановлюється походження вилучених 900 пачок тютюну, в тому числі перевіряється, чи могли вони бути ввезені в країну контрабандою.

Фотоматеріали по темі

1/1
  • В кальян - барах, які працювали в центрі столиці, відвідувачам пропонували тютюн невідомого походження, який міг містити небезпечні домішки. Партія тютюну вилучена. Проводиться експертиза

Коментувати в соцмережах: