Територіальні органи ДФС
у м. Києві

Натисніть, щоб змінити колір сайту Збільшити розмір шрифту
-
+
Скинути
До звичайної версії
В Київській міській митниці ДФС відкрито музей історії української митної справи
27.06.2018

Вчора у стінах столичної митниці відбулася важлива подія – відкрито музей історії української митної справи. Дату відкриття вибрали традиційно – адже саме 27 років тому, 25 червня 1991 року був прийнятий Закон «Про митну справу в Україні», який заклав основу української митниці.

На урочисту подію завітали гості та почесні митники. «Мені дуже приємно, що цей важливий і хвилюючий момент зі мною розділять люди, які самі є творцями митної справи в Україні», - звернувся до присутніх в.о. керівника Київської міської митниці ДФС Руслан Черкасський.

Почесне право розрізати символічну червону стрічку надано першому заступнику голови Київської міської державної адміністрації Миколі Поворознику та в.о. Директора Департаменту адміністрування митних платежів ДФС Сергію Тупальському, який заклав фундамент музею у столичній митниці. «Сподіваюсь, що музей буде надихати молодих митників, гостей та суб’єктів ЗЕД і вселяти повагу до професії митника», - відмітив він.

Екскурсію музеєм провела заступник генерального директора з Наукової роботи Музею історії міста Києва Тетяна Люта, яка і стала впорядником експозиції.

Наостанок в.о. очільника столичної митниці Руслан Черкасський подякував усім, хто допоміг реалізувати цей важливий та непростий проект та запросив усіх бажаючих пройтися шляхами історії.

Крапку на цьому не ставимо. В подальших планах – розширення експозиції.

Фотоматеріали по темі

/
  • В Київській міській митниці ДФС відкрито музей історії української митної справи

Коментувати в соцмережах: